KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 14314321
nr 1431 4321
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Rödkrita, Porträtt. Signerad, -32. Bildmått: 60x45, yttermått inklusive ram: 72x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:36:33
13/11 12:57:15
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow